A do të ketë reshje shiu? Zbuloni parashikimin e motit për ditën e nesërme, ja çfarë do të ndodhë me temperaturat (Tabela)

E Marta do të na sjellë mot të bujshëm atmosferik, me zhvillime të fuqishme.

Advertisements

Priten intervale kohore me diell dhe dendësime të vranësirave.

Advertisements

Temperaturat e ajrit në do të rriten në mëngjes por mbeten të pandryshuara në mesditë.

Era do fryjë mesatarisht me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Perëndimor dhe Veriperëndimor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim 2 – 3 ballë.