E Marta do të na sjellë mot të bujshëm atmosferik, me zhvillime të fuqishme.

Priten intervale kohore me diell dhe dendësime të vranësirave.

Advertisements

Temperaturat e ajrit në do të rriten në mëngjes por mbeten të pandryshuara në mesditë.

Era do fryjë mesatarisht me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Perëndimor dhe Veriperëndimor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim 2 – 3 ballë.

Advertisements

Artikulli paraprakNora Malaj rrëfehet si asnjëherë më parë: Më hoqën nga puna, pas 16 vitesh nuk kam marrë ende…
Artikulli tjetër“Unë po rrezikoj familjen”/ Habit Sazan Guri: Duke folur këtu kështu po…