Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen së shpejti me një ceremoni private në Toskana Itali.

Është bërë e ditur se dasma do të mbahet në datën 17 qershor dhe prej kohësh Arbana ka treguar se po meret me përgatitjet e ceremonisë.

Advertisements

Kjo është edhe arsyeja pse pjesën më të madhe të kohës çifti po e kalon në shtetin fqinj.

Por së fundmi Arbana dhe Eduarti ndodhen në Tiranë ku moderatorja ka ndarë një video nga rrugët e kryeqytetit ku Eduarti ja ka marrë këngës me çifteli.

Advertisements

“Mirë, por sikur jemi pak herët me ahengun”, shkruan Arbana.

Advertisements

Artikulli paraprak“Ti e di që të dua pafund”/ Ronaldo i propozon për martesë ish-banores së BB VIP, përgjigjja e saj e lë pa fjalë
Artikulli tjetërAkuzohet se i ka shkaktuar 18 milionë lekë dëm shtetit, zbardhet dëshmia e Vangjush Dakos