Moderatorja Einxhel Shkira fitoi zemrën e publikut gjatë pjesëmarrjes së saj në edicionin e parë të “Big Brother Vip”, ku arriti të ishte dhe një nga katër finalistët. Historia e saj e dashurisë me Dj Dagz brenda shtëpisë së “BBV1” mori vëmendje të madhe, një lidhje të cilën ata e kanë vazhduan edhe jashtë dhe sot janë prindër të një djali, i cili quhet Trev.

Advertisements

Einxhel Shkira shpesh herë reagon për probleme të ndryshme shoqërore që e prekin vendin tonë e së fundmi ka reaguar pas vrasjes së shqiptares, Jetmira Beka në Gjermani.

Kujtojmë se ngjarja e rëndë ndodhi në qytetin e Aachen në Gjermani, ku 28-vjeçarja Jetmira Beka me origjinë shqiptare u masakrua me thikë në një parkim. Einxhel shkruan se shqiptarja nuk pranoi dhunën ndaj ndodhi ky krim i rëndë.

Advertisements

Mirdita shqipëtar nga nje tjetër mashkull me “burreri dhe autoritet”!! Ngushellime familjes së Jetmirëes!! Ngushëllime dhe një tjetër familjeje që humben vajzen e tyre se nuk pranoi t’i nënshtrohej dhunes!!

Artikulli paraprakFifi vjen me një tjetër dedikim të ëmbël për të birin (Foto)
Artikulli tjetërU tha se ka blerë ndjekësit në ‘Instagram’, Olta Gixhari del me fakte, ja çfarë na zbulon ish-banorja e BBV(Foto)