Zëvendës Kryetarja e Parlamentit Ermonela Felaj, ka “lëshuar gojën” gjatë seancës parlamentare të ditës së sotme, teksa për një moment ka harruar se mikrofoni ishte hapur.

“Vari lesht”, tha Felaj teksa vijonte me procesin e votimit në parim dhe nen për nen.

Advertisements

Duket se diçka nuk ka shkuar mirë me disa dokumente, që Felaj i kërkoi “ndihmë” sekretares së Kuvendit, por papritur bëri gafën.

Artikulli paraprakShiu përmbyt rrugët e Lezhës, situatë problematike në disa lagje të qytetit
Artikulli tjetërPlas sherri në mes të emisionit/ Deputeti kapet keq me avokaten: Po ndërrojnë gratë përditë, jo më partitë (Video)