Në këtë puntatë të fundit të Përputhen është zhvilluar takimi i Romaldos me Marian.

Por komenti mbi fizikun e Samonës ka marrë gjithë vëmendjen e takimit e madje ka sjellë edhe përplasje mes Ronaldos dhe opnionistes.

Advertisements

Në rolin e kësaj të fundit në studio ishte Klodiana Shala. Klodi është acaruar me sjelljen e Romaldos dhe situata ka dalë nga kontrolli.

“Unë ty të mbaj në ajër”, i tha Klodiana e cila bëri për të qarë Romaldon që la edhe studion.

Advertisements

Artikulli paraprakKy është shteti me jetëgjatësinë më të lartë të njerëzve
Artikulli tjetërPas plumbit ndaj hasmit për hakmarrje, publikohet momenti kur Habib Rexha zhduket ‘skëterrë’ me armën në qese nga vendngjarja (video)