Nëse mendoni se marrëdhënia mes Kiara Titos dhe Ermiona Lekbellos nuk është e mirë, mendojeni edhe një herë. Dyshja janë mike të mira madje edhe pse në distancë, realizojnë “video-call” për t’u çmallur.

E një moment të tillë e ka ndarë me të gjithë Ermiona.

Advertisements

”Që mos të mendoni, e dua atë”- shkruan Ermiona krah fotos ku duket Kiara e buzëqeshur.

U tha se nuk flisnin, por Ermiona i vë “kapakun” aludimeve

Advertisements

Kujtojmë se pak kohë më parë, për çiftin Kiara-Luiz Ermiona kishte goxha rezerva. Për Kiarën ajo tha asokohe se u viktimizua dhe se iu neverit situata që ajo krijoi brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”.

Advertisements

Artikulli paraprakRasti i rallë në botë i ndodh dhe shqiptarit, mjekët i zbulojnë 28- vjeçarit zemrën në krahun e djathtë
Artikulli tjetër“Sëpatën e kishte të fshehur poshtë trikos”, Eva Qevani hedh poshtë akuzat për lidhjen intime mes tyre: Një natë më parë na kërcënoi. Babai viktimës: Kërkoj dënimin më të fortë