Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në kryeqytet.

Mësohet se në rrugën “Don Bosko”, rreth orës 06:15, një 40-vjeçar me inicialet A.Gj është vetëvrarë me armë zjarri në banesën e tij.

Advertisements

Hetuesit vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Advertisements

Më datë 25.05.2023, rreth orës 06:15, në rrugën “Don Bosko”, dyshohet se është vetëvrarë, me armë zjarri pistoletë,

në banesën e tij, shtetasi A. Gj., 40 vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Advertisements

Artikulli paraprakHoroskopi ditor për sot, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju
Artikulli tjetërDiell, vranësira dhe reshje të pakta shiu, si pritet të jetë moti sot