Ende pa nisur derbi mes Partizanit dhe Tiranës, kanë filluar incidentet.

Tifozët e Partizanit kanë sulmuar autobusin e Tiranës duke thyer xhamat e tij.

Advertisements

Një situatë që tregon edhe një herë dhunën në derbi ende pa filluar sfida.

Advertisements

Artikulli paraprakPas dorëheqjes së Alibeajt nga drejtimi i PD-së, vjen reagimi i parë i Gazmend Bardhit
Artikulli tjetër“Mos u merr me fushatë se mund të kesh pasoja”/ Detaje nga atentati ndaj Armando Prengës në Kurbin (Dosja)