Pesë anëtarë të Policisë së Kosovës janë lënduar në Zveçan, pas situatës së tensionuar që është krijuar atje.

Mediat e Kosovës bëjnë me dije se lajmin e ka konfirmuar vetë Policia e Kosovës.

Advertisements

Struktura ilegale, kanë lëshuar alarmin në orën 12:00 dhe aty janë mbledhur dhjetëra serbë për të penguar policinë, që po ndihmon kryetarin e ri të hyjë në Komunë./ Top Channel

Artikulli paraprakE RËNDË në Shkodër/ 67-vjeçari qëllon me çifte fqinjën, detajet e para
Artikulli tjetër‘Çmendet’ moti, nga temperaturat e larta në rrebeshe shiu! Ja si do të jetë fundjava