Prokuroria e Posaçme kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit ka kërkuar 10 vite burg për ish-ministrin e Mjedisit, Lefter Koka.

Klan News bën gte ditur lajmin ndërsa ckujtojmë se ish-ministri është arrestuar lidhur me aferën e inceneratorëve.

Advertisements

Artikulli paraprakVrau kunatën, Tefiku: S’e duroja dot, më tha fjalën impotent para familjarëve!
Artikulli tjetërShtimi i problemeve me zemrën, këto janë pesë pijet që nuk duhet t’i konsumoni më!