Këtë të martë Luiz Ejlli ka qenë i ftuar në emisionin “Shqipëria Live” dhe u ka dhënë përgjigje shumë pyetjeve, thashethemeve dhe ka treguar projektet e reja të tij.

Përveç këtyre Luizi ka treguar edhe marrëdhënien e tij tani me ish-banorët e tjerë të “BBV2”.

Advertisements

Nuk kam fol me asnjë prej tyre përveç me Kristin që e kam takuar 2, 3 herë , Gent Hazizi më ka marr në tel për një emision, Ronaldo më ka shkruar dhe Kejvina… unë e kam thënë që në momentin që i fik dritat e asaj shtëpie çfarë ka ndodhur në atë shtëpi e kam lënë aty…

Gjithashtu Luizi ka treguar se përveç koncerteve të shumta, datat e të cilave janë të zënë për këtë vit, ka pranuar se do të jetë edhe pjesë e një filmi.

Advertisements

Artikulli paraprak“Ishte fëmijë shembullor”, përlot me rrëfimin drejtoresha e shkollës në Gramsh ku u vra nxënësi 15- vjeçar
Artikulli tjetërMeridiani tha se e ka mik, Luizi bën veprimin e papritur!