Si është marrëdhenia e Kiarës me kunatin e Luizit? Ja detaji që tërhoqi vëmendje në Instagramin e tij (Foto)

Marrëdhënia mes Kiarës dhe Luizit është diskutuar shumë për ndodhitë brenda shtëpsië së “Big Brother VIP”, por edhe për ato jashtë.

Advertisements

Pas daljes për herë të dytë nga BBVIP, Kiara hapi një instagram të ri për Luizin, pas mbylljes së atij, që menaxhohej nga shoqja e këngëtarit.

Advertisements

Menjëherë pas kësaj, në intagrami ne kunatit të Luizit, Sokol Tahiri, u pa një postim ku u kërkohej fansave që të mos bëhej follow kjo adresë e re, duke aluduar se mes kiarës dhe familjarëve të Luizit marrëdhnëiet nuk janë të mira.

Por duket se pas daljes së këngëtarit nga BBVIP, gjërat kanë ndryshuar, pasi tashmë ky postim është fshirë dhe nuk gjendet më në faqen e kunatit të këngëtarit.