Një vatër zjarri ka shpërthyer në ambientet e Shërbimit Informativ Shtetëror në Elbasan.

Advertisements

Nga godina e SHISH është parë të dalë një shtullungë e madhe tymi, ndërsa janë ende të paqarta shkaqet e zjarrit.

Forca të policisë si dhe zjarrfikësja ndodhen në vendin e ngjarjes.

Advertisements

Lajmi në përditësim…

Artikulli paraprakI fundit! Shpërthen në flakë makina e Adriatik Lapajt, policia zbardh detajet e para
Artikulli tjetërParashikimi i motit për ditën e premte, çfarë ndodh me temperaturat