Vetëm pak minuta reshje mjaftuan që disa rrugë të Tiranë të përmbyten.

Rruga pranë mbikalimit të Selitës është “zhytur” në ujë duke vështirësuar qarkullimin e automjeteve.

Advertisements

E ngjashme është situata dhe në disa rrugë të tjera të kryeqytetit.

Tirana sot është përfshirë nga një shi i rrëmbyeshëm, shoqëruar me erë të fortë dhe shtrëngata. Ky mot pritet të vazhdojë dhe në fundjavë, sipas sinoptikanes Ladja Porja.

Advertisements

Artikulli paraprakE rëndë/ 3-vjeçari bie në pishinë dhe mbytet, e ëma nuk dinte të notonte për ta shpëtuar
Artikulli tjetër“Kolegët tanë me vila, na mbrojnë Belerin për tokat, kur kanë zënë toka për vete” – Artan Hoxha: Unë ha sufllaqe se s’ma mban xhepi, ndërsa këta….