Pak më parë, me anë të disa postimeve në InstaStory, Meridian Ramçaj ngriri dyshimet se “thumboi” sërish Luiz Ejllin, pasi ky i fundit tha se nuk janë miq bashkë.

“Zoti të dhëntë bereqet në tru”. “Përpiqu të jesh një vlerë, jo një sukses”, ishin këto dy postimet e Meridianit.

Advertisements

E teksa një reagim nga Luizi nuk ka ardhur, këtij të fundit duket se i ka ardhur në mbrojtje Ronaldo Sharka.

Teksa ka ripostuar InstaStory-n e Meridianit, Ronaldo shkruan:

Advertisements

“Meridian filozofi. “Zemra e thyer” së shpejti në çdo librari nga Meridian Ramçaj”.

Ronaldo nuk e lë me kaq, pasi në një tjerër postim shprehet:

Advertisements

“Qyqja Meridiano. Unë kështu statusesh kam parë kur njerëzit janë ndarë nga e dashura ose i dashuri. Çke, o bir? Hajde me lalin tënd gjejmë se kush është menaxheri i Deas se është më interesante sesa të vuash.”

Sa i përket deklaratave të Ronaldos, nuk ka ardhur një reagim nga Meridiani.

Artikulli paraprak“Kam dokumenta”, Berisha lëshon “bombën”: Ja arsyeja e vërtetë pse Anglia nuk e heq “non gratën”
Artikulli tjetër“Për ty koha ka ndalur!”, rishfaqet në skenë Xhoana Nano, dhe duket në superformë(Foto)