Ra në kontakt me rrymën teksa punonte në një pallat në ndërtim, transportohet drejt spitalit një 45-vjeçar në Tiranë.

Tiranë/Informacion paraprak

Advertisements

Më datë 18.05.2023, në Unazë të Re, në një pallat në ndërtim e sipër, shtetasi B. R., 45 vjeç, duke punuar në këtë pallat, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Advertisements

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikulli paraprakVangjel Dule hedh akuza të rënda ndaj Edi Ramës: Bashkë me Belerin është marrë peng një i ri që ka bërë transplant zemre, po i rrezikohet jeta brenda
Artikulli tjetërTensionohet situata/ IKMT çon fadromat në Himarë, Greqia lëshon një tjetër kërcënim