Publikohet video që po bën xhiron e rrjetit, Olta Gixhari nuk fshihet më, shfaqet hapur në krah të…

Olta Gixhari ishte një ndër ish-banorët më të komentuara gjatë qëndrimi në shtëpinë e “Big Brother VIP”, ppr i shumëpërfolur u kthye dhe partneri i saj Dori, të cilën aktorja e ka mbajtur gjithmonë larg qëndrës së vëmendjes.

Advertisements

Aktorja ka preferuar ta mbajë gjithmonë të fshehtë identitetin e partnerit të saj, mirëpo në rrjet qarkulluan video të Oltës me Dorin të kapur dore për dore gjatë festës së ‘afterparty’-t e cila u organizua për ish-banorët e BBVIP.

Advertisements

Së fundmi një tjëtër video është publikuar në TikTok, ku Olta shfaqet me partnerin e aj në makinën luksoze.

Ish-banorja shihet duke komunikuar në telefon, ndërsa Dori shfaqet tepër i fokusuar në timon.

@mikela_official

♬ original sound – 💋