Si çdo ditë edhe sot Tirana dhe një pjesë e madhe e vendit është përfshirë nga moti i keq.

Reshje të dendura shiu me shtrëngata dhe rrufe.

Advertisements

Në relievet kodrinore malore pas orëve të mesditës vranësirat do të shoqërohen me reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët deri mesatar në formën e shtrëngatave dhe rrebesheve shoqëruar me shkarkesa elektrike.

Në pjesën tjetër të territorit reshjet do të jenë me intenistet të ulët dhe afatshkurtra.

Advertisements

Nesër priten reshje të dobëta deri lokalisht mesatare në disa qarqe të shoqëruara me shtrëngata.

Advertisements

Artikulli paraprakAksident i shumëfishtë në rrugën e Kombit, ka të plagosur. Pamje nga vendngjarja
Artikulli tjetër“Zyrtarët britanikë të gjithë ‘objektivë atentatesh’”/ Bëhet paralajmërimi i fortë nga krahu i djathtë i Vladimir Putin