Në emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV, zëdhënësi i fushatës së Fredi Belerit, Skerdjan Dhuli, tha se policia po e përgjon ate dhe vëllain e tij, i kanë vendosur çip në makinë

Zëdhënësi i fushatës të Fredi Belerit, Skerdjan Dhuli: Më ka vendosur edhe mua në përgjim. Unë shtetasin Arsen Rama nuk e kam takuar asnjëherë.

Advertisements

Policia ka vendosur cim makinave, unë e kam një në makinën time dhe përgjon vëllain tim që nuk është marrë me politikë.

Pse më përgjon mua dhe vëllain tim, është mekanik, nuk ka lidhje ai.

Advertisements

Kam procesverbalin, im vëlla ka menduar ta shkrijë makinën vetëm për atë përgjues.

Artan Hoxha: E ke gjetur përgjuesin?

Advertisements

Dhuli: Pse ç’më di ti mua? Prodhues i Peugot?

Artikulli paraprakBabai rrëmbeu vajzën në Durrës dhe e qethi të mos njihej, 8 vjeçarja gjendet pas dy vjetësh dhe takon nënën (Video)
Artikulli tjetër“Mbylle gojën kur flas unë”, ‘përplasen’ keq në studio Artan Hoxha me zëdhënësin e fushatës së Belerit: O zotëri me kë po flet se të…