Pas humbjes së thellë të opozitës në zgjedhje,

në skenën politike të Partisë Demokratike duket se po rikthehet ish-kryedemokrati Lulzim Basha.

Advertisements

Burime bëjnë me dije se Lulzim Basha do të zhvillojë një takim me të rinjtë e FRPD-së në një hotel në Tiranë.

Advertisements

Artikulli paraprak“Ndihem e sigurt në një vend ku nuk ka shqipe”, Nita “shpërthen” sërish ndaj deklaratës së Zhakut
Artikulli tjetërInfermierja në Elbasan poston videon skandaloze me embrionin e abortuar dhe e hedh në kosh