Getinjo dhe Vivi krijuan një marrëdhënie dashurie në BB VIP Kosova. Madje u aluduan se prisnin një fëmijë, ndonse asokohe dyshja dha lajmin e ndarjes. Një lajm që u duk i dyshimtë.

Advertisements

Kështu, një video e postuar nga “Indeksionline” tregon se dyshja është “kapur mat” në Ferizaj, në qytetin e reperit, video që i tregon shumë të afërt dhe që nuk të jep përshtypjen që janë ndarë.

Por nuk dihet nëse kjo video është e ditëve të fundit apo jo.

Advertisements

Artikulli paraprakTragjike! Shembet tribuna plot me fëmijë: Një i vdekur dhe 26 të plagosur(Video)
Artikulli tjetërKursi i këmbimit për ditën e sotme, euro bie në minimumin historik, ja me sa shiten dhe blihen monedhat e huaja