Pas fitores së “Big Brother VIP”, Luizi premtoi se do sillte projekte të reja dhe këngë për fansat e tij.

Pas këngës me Donald Vishaj “2 shotsa”, Duket se këngë të reja janë në horizont.

Advertisements

Këngëtari ka postuar ditën e sotme në Instagramin e tij, në story një foto ku duket se është në studio diskografike, duke regjistruar këngë.

Luizi nuk ka publikuar asnjë detaj tjetër, por një gjë është e sigurt, do të jetë hit i verës.

Advertisements

Artikulli paraprakBota e muzikës në zi, shuhet mbretëresha e “Rock’n Roll-it”
Artikulli tjetërMilaim Zeka parashikon ‘fatin’ e qeverisë Rama, ja çfarë do të ndodhë me dyshen Meta-Berisha