Sot më 23 maj 2023, dollari amerikan blihet me 102.4 lekë dhe shitet me 103.3 lekë.

Euro blihet me 110.8 lekë dhe shitet 111.5 lekë.

Advertisements

Paundi britanik sot blihet me 127 lekë dhe shitet me 128 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 113.5 lekë, ndërsa në shitje me 114.5 lekë.

Advertisements

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 75.2 lekë dhe në shitje me 77.2 lekë.

Advertisements

Artikulli paraprakTërmeti i fortë ‘shkund’ vendin shumë pranë Shqipërisë, ja sa ishte magnituda
Artikulli tjetër“Policët janë më të keqpaguarit, vishen me këpucë kartoni”, Artan Hoxha jep ‘shuplakën e fortë’ shtetit: Kur i çon me pushkë druri në betejë mos prisni rezultate