Neda Balluku është bërë nënë për herë të tretë. Ish-banorja e “Big Brother” e njëkohësisht opinionistja e “Përputhen” ka sjellë në jetë pas dy djemsh, një vajzë.

Ka qenë pikërisht Bora Zemani, moderatore e “Për’puthen”, e cila ditën e djeshme e nisi dating show-n me lajmin e bukur se Neda është bërë nënë për herë të tretë, teksa ka sjellë në jetë vajzën e saj.4

Advertisements

Bora u shpreh shumë e lumtur për Nedën, bashkë me protagonistët e tjerë të programit, ndërsa e vlerësoi për punën e palodhur të kësaj periudhe, e sigurisht i uroi shumë lumturi.

Advertisements

Artikulli paraprakFitoi mandatin e 3-të, Erion Veliaj zbulon nëse do të kandidojë në zgjedhjet e ardhshme për Tiranën
Artikulli tjetër“Pyeti rojen për motrën dhe u fut të ndalonte sherrin”, shkolla 9-vjeçare reagon për Fatjonin