Në takimin me Bashën i riu degjeneron Berishën: Absurde të flasim për të, se do as Tropoja! Në Shkodër e mundi Luiz Ejlli, një lojtar servil (Video)

Në takimin me të rinjtë në Shkodër, Basha u ndesh edhe me mbështetës të cilët jo vetëm që nuk e donin Berishën, por e kritikonin nga ana politike.

Advertisements

Një i ri nga Malësia e Madhe e ka cilësuar absurde të flitet ende për të në politikë, madje sipas tij humbja në Shkodër është e ulët.

Advertisements

“Më duket absurde të flasësh për Berishën. Kur se do vendi i vetë Tropoja… Ka fituar Shkodrën gjithmonë dhe s’ka bërë asgjë.

Benet Beci fitoi me Luiz Ejllin që më duket një lojtar servil, njëherë përmendi Berishën pastaj Benetin, i bie të jetë një lojë shah mat. Vazhdo mos u tërhiq edhe suksese”- tha i riu.