Gazetari Artan Hoxha thotë se emrat e pjesëtarëve të skuadrës operacionale që arrestuan Fredi Belerin janë publikuar në mediat greke.

Hoxha ngriti pyetjen mbi rrjedhjen e një informacioni të tillë në mediat e shtetit fqinj.

Advertisements

Më bëhet qejfi që Berisha foli. Nuk e ka uruar për fitoren Belerin. Edhe zoti Meta duhet ta përshëndesë. Është me logon dhe siglën e tyre.

Ai ka djegur flamurin e Shqipërisë. I ka duart me gjak.

Advertisements

Në një media greke pashë emrat e skuadrës operacionale të Tiranës. Si mund t’ia japësh këto një vendi me të cilin je në konflikt të hapur.

Gjej rastin t’i bëj thirrje AMP. Skuadra që ka kryer këtë operacion ka bërë detyrën. Kush ia ka dhënë një medie në Greqi emrat e skuadrës operacionale. Si është e mundur, si mund të dalin emrat e skuadrës operacionale?

Advertisements

Artikulli paraprak“Mbylle gojën kur flas unë”, ‘përplasen’ keq në studio Artan Hoxha me zëdhënësin e fushatës së Belerit: O zotëri me kë po flet se të…
Artikulli tjetërGazetari i njohur plas deklaratën ‘bombë’: Ambasadorja turke i ka thënë ministrit të Brendshëm të më arrestojnë