Duke nisur nga ora 18:00 e kësaj të premteje, çmimet e karburanteve do të jenë më të larta.

Bordi i Transparencës vendosi që nafta të kushtojë 176 lekë/litri, nga 173 Lekë që ishte.

Advertisements

Edhe benzina është rritur dhe do të shitet 179 lekë/litri, nga 173 Lekë që ishte.

Me 63 lekë/litri do të shitet gazi për automjetet.

Advertisements

Vendimi do të jetë në fuqi deri në mbledhjen e ardhshme të bordit ku do të pasqyrohen ndryshimet e çmimeve të shitjes./tvklan.al

Artikulli paraprakZhduket 40-vjeçarja/ Familjarët ‘ngrenë në këmbë’ policinë (Detajet)
Artikulli tjetërE RËNDË në Shkodër/ 67-vjeçari qëllon me çifte fqinjën, detajet e para