Tashmë kryefjala në median rozë në vend është prishja e miqësisë mes reperëve Stresi dhe Noizy. Shumë e cilësuan si gënjeshtër e të tjerë si marketing pasi dyshja sapo ka mbyllur dhe xhirimet e këngës së përbashkët. Mirëpo duket se çdo gjë është e vërtetë dhe sapo e konfirmoi vetë Stresi.

Reperi u telefonua nga Cllevio, i cili ishte në video live në “Tik Tok”. Shumë i qetë, Cllevio pyet Stresin se nëse fjalët që kishte dëgjuar janë të vërteta. E Stresi e pohoi me gojën e tij, madje dukej edhe i prekur.

Advertisements

“Është e vërtetë. Nuk du me pa me sy asnjërën palë”- thotë Stresi.

”As ne, po disse mos na bëj. Se u bëra me atë unë dhe të bëjmë ty”- i thotë Cllevio i cili mezi mban të qeshurën.

Advertisements

@sttt.99 #fyp ♬ original sound – Pogradeci47

Artikulli paraprak“Ndihem italiane në thellësi të shpirtit”, bashkëshorti i therri vajzën, Tefta Malaj thirrje Mattarellas: Më ndihmoni me nënshtetësinë, ndihem e persekutuar
Artikulli tjetër“Ai e kishte marrë sëpatën, unë nuk kisha çfarë bëja”/ Gazetarja zbardh detaje nga ngjarja makabër në Elbasan: Motra e viktimës ka parë të gjithë skenën