Pas përfundimit të serialit ‘H.O.T’ aktorët kanë festuar të gjithë së bashku.

Por ata që kanë rënë më së shumti në sy kanë qenë Bjordi Mezini dhe Anna Lika, të cilët përfliten prej shumë kohësh se janë në një lidhje, por ende asnjëri nuk e ka konfirmuar.

Advertisements

Siç e do zakoni, të gjithë realizuan foto së bashku, po ajo që ra më së shumti në sy, ishte poza e çiftit.

Të qeshur dhe krah njëri-tjetrit, Bjordi dhe Anna morën vëmendjen e të gjithëve, ‘live’ dhe në rrjetet sociale.

Advertisements

Por jo vetëm kaq kolegët dhe tezja e Anës, Inis Gjoni kanë postuar edhe një kërcim të tyre duke e cilësuar çiftin shumë të bukur.

Advertisements

Artikulli paraprakStudentja e infermierisë publikoi videon e embrionit të abortuar, vjen reagimi i menjëhershëm i drejtorit të spitalit të Elbasanit
Artikulli tjetër“Do të ndihmoj me gjyqin”, arrestohet mashtruesja që zhvati 230 mijë euro qytetarëve në Tiranë