I ftuar në “Shqipëria Live”, Luiz Ejlli la të kuptohet se mes tij dhe Meridian Ramçajt nuk ka miqësi, ndryshe nga sa është shprehur ky i fundit.

“Kam parë se jam njeriu me më shumë shokë në Republikën e Shqipërisë. Meridiani, a ka bërë mirë a ka bërë keq që më ka mbështetur nuk e di, unë e njoh atë sa të njoh ty(i drejtohet moderatorit). Ama të dalë Meridiani apo shumë të tjerë të thojë se ‘Unë jam menaxheri etj etj’, kjo është e tepruar”, tha Luizi në Shqipëria Live.

Advertisements

Lidhur me këtë deklaratë ka reaguar sërish Meridiani. Në një video të publikuar në Instagram, ai shkruan: “Jam mësuar t’u jap njerëzve kohë, shance të dyta dhe të treta për të mos patur hapsirë për të thënë e bëra gabim. Pasi diçka e përsëritur shumë herë nuk është gabim, por i qëllimshëm”.

Në një tjetër postim, Meridiani shkruan: “Kur të kapin ethet e së vërtetës”.

Advertisements

Advertisements

Artikulli paraprak“Berisha nuk ka pse të tërhiqet”, Paloka: Alibeaj e mbaroi misionin!
Artikulli tjetërVangjel Dule hedh akuza të rënda ndaj Edi Ramës: Bashkë me Belerin është marrë peng një i ri që ka bërë transplant zemre, po i rrezikohet jeta brenda