Gazetari Artan Hoxha është përfshirë në një debat me zëdhënësin e fushatës së Belerit.

Artan Hoxha: Po të mos ishte ky Ramë, ai Fredi Beleri nuk do kandidonte për 100 vjet aty. Mbylle gojën kur flas unë, ai ka djeg flamurin e republikës së Shqipërisë. Mbylle gojën

Advertisements

Skerdjan Dhuli: O zotëri me kë po flet? Të kam duruar deri në fund.

Skerdjan Dhuli: Unë nuk trembem nga ty

Advertisements

Artan Hoxha: E di që nuk trembesh, mbylle gojën, ua kam mbyllur Sali Berishës dhe Edi Ramën, e jo më ty

Skerdjan Dhuli: I kam duart e pastra

Advertisements

Artan Hoxha: Nëse i ke të pastra, mos i bëj pis. Më fole qëpar, nuk të ndërpreva

Artikulli paraprak“Policia po më përgjon mua dhe vëllain tim”, zëdhënësi i fushatës së Fredi Belerit del me deklaratën “bombë”: Ja çfarë më kanë vendosur në makinë
Artikulli tjetër“Në mediat greke pashë emrat e skuadrës operacionale që arrestuan Belerin”/ Artan Hoxha bën deklaratën e fortë dhe i bën thirrje AMP-së: Si mund të dalin këto në…