Luiz Ejlli ka hyrë live në Instagram mbrëmjen e djeshme teksa ndodhej për darkë me Kiarën.

Por fituesi i Big Brother VIP 2 theu rekord pasi brenda 5 minutave 100 mijë njerëz hynë të ndiqnin videon e tij live. Për t’i shpërblyer ata që po e ndiqnin, Luizi puthi disa herë Kiarën duke treguar kështu edhe dashurinë e madhe për të.

Advertisements

Pas Luizit, edhe Butrint Imeri ka publikuar rekordin e tij. Këngëtari ka hedhur një Instastory ku tregon se kënga e tij “Dujem” ka arritur 100 milion shikime në Yotube duke thyer një rekord më këngën e tij.

Advertisements

Artikulli paraprak“Alarm i kuq” në Itali, mot i keq godet vendin, evakuohen qindra njerëz dhe mbyllen shkollat (Video)
Artikulli tjetër“Më ke futur një të sharë, po ça të share”, Grida Duma vë në siklet Erion Veliajn, ja përgjigjja e kryebashkiakut