Gjatë mbrëmjes së djeshme, Luiz Ejlli ka hyrë live në “Instagram”-in e tij. Teksa po darkonte me bashkëshorten, Kiara Tito, fituesi i “Big Brother VIP” hyri live për t’u treguar të gjithëve se ata janë bashkë.

Madje fansat i kërkuan që ai ta puthte Kiarën, në mënyrë që të hiqnin të gjitha dyshimet që kishin.

Advertisements

Në ato momente, këngëtari i tha partneres së tij që të çoheshin nga tavolina dhe të dilnin jashtë, pasi aty kishte dhe fëmijë.

Teksa po lëviznin, Luizi u vendosi një kusht ndjekësve të tij. Ai u tha se nëse do të shkonin 100 mijë fansa që po shikonin live-n, atëherë ai do e puthte Kiarën.

Advertisements

E në pak minuta në live-n e fituesit të BB VIP arritën 103 mijë ndjekës. E për këtë arsye, Luizi e mbajti fjalën dhe e puthi partneren e tij, duke hedhur poshtë të gjitha aludimet se ata janë ndarë.

Artikulli paraprakEliona Pitarka bëhet nënë për herë të dytë, publikon fotot e ëmbla me foshnjën në krah
Artikulli tjetërMerr flakë bujtina, 6 të vdekur në Zelandën e Re