Sot më 26 maj 2023, dollari amerikan blihet me 102.7 lekë dhe shitet me 103.6 lekë.

Euro blihet me 110.3 lekë dhe shitet 111 lekë. Paundi britanik sot blihet me 126.5 lekë dhe shitet me 127.6 lekë.

Advertisements

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 112.9 lekë, ndërsa në shitje me 113.8 lekë.

Advertisements

Artikulli paraprak“Lini mënjanë mëritë”, çfarë kanë rezervuar yjet për fatin tuaj sot
Artikulli tjetërPas shumë përpjekjeve pa sukses, çifti i njohur shqiptar prindër për herë të parë