Lajm i trishtë/ Këngëtari i njohur shqiptar humb njeriun e dashur të familjes

Këngëtari i njohur Blero ka ndarë një lajm të hidhur me ndjekësit.

Advertisements

Gruaja e xhaxhait të tij është ndarë nga jeta.

Advertisements

“Ju njoftojme se sot e dashura yne Hasime Peci Muharremi (gruaja e Axhes sim) ka nderruar jetë.

Varrimi behet ne fshatin Bistrice, funerali niset nga varrezat e Shipolit Mitrovicê ne ora 16:30.

Te pikelluar familja Muharremi dhe Peci”, ka shkruar Blero.