LAJM I FUNDIT/ Aksident me vdekje, dalin detajet e para

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Prrenjas, në lindje të Shqipërisë, ku një makine është përplasur me një trajler.

Advertisements

Nga rrëfimet e dëshmitarëve, duket se makina ka humbur kontrollin dhe ka përplasur me trajlerin.

Advertisements

Nga goditja e rëndë, një person ka humbur jetën në vend.

Nuk është bërë ende e ditur nëse ka të tjerë të plagosur.

Policia dhe ambulanca ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Priten informacione të tjera në vijim…