Gazetari Artan Hoxha ka ironizuar me anë të një postimi në rrjetet sociale gjendjen e opozitës pas humbjes në zgjedhjet e 14 majit.

Në foton e publikuar ku është kryeministrin Edi Rama, ministrja Mirela Kumbaro dhe socialistë të tjerë, Hoxha thotë se gropa që kanë hapur është aq e thellë sa opozita e shkretë nuk dihet kur del prej saj.

Advertisements

Reagimi i plotë:

Zgjedhjet mbaruan…

Advertisements

Ju lumshin kombet, e hapet gropen aq te thelle, sa opozita e shkrete nuk dihet kur del prej saj…

Ju lutemi na ktheni lopatat mbrapsht…

Advertisements

Ka shkuar çmimi lopates te dyqani mehalles, si me qene prej sermi….

Artikulli paraprakInfermierja në Elbasan poston videon skandaloze me embrionin e abortuar dhe e hedh në kosh
Artikulli tjetërFamilja Rexha kërkoi mbrojtje, babai i dy vëllezërve Gosa: Nuk do hakmerremi!