Sot, më 31 maj 2023, dollari amerikan blihet me 102.1 lekë dhe shitet me 103.3 lekë.

Euro blihet me 109.7 lekë dhe shitet 110.5 lekë.

Advertisements

Paundi britanik sot blihet me 126.2 lekë dhe shitet me 127.6 lekë.

Advertisements

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 112.6 lekë, ndërsa në shitje me 113.8 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 74.8 lekë dhe në shitje me 77 lekë.

Advertisements

Artikulli paraprakPas ndarjes, dy ish-banorët e BBV ‘kapen mat’ (Foto)
Artikulli tjetërIsh- banorja e BBV në një lidhje të re? Ja si qëndron e vërteta