Ku fjete pas daljes nga BBV? Luizi ”nxehet” keq me gazetarin: Ça po të duhet ty

Luizi ka dhënë një intervistë të shkurtër për “Shqipëria live”, ku ka treguar sesi kanë kaluar orët pas finales së Big Brother VIP.

Advertisements

Në një moment gazetari e pyeti nëse shkoi tek shtëpia e Kiarës dhe Luizi nuk deshi të jepte më shumë detaje.

Advertisements

“Këto janë detaje që nuk na i lejon Vëllai i madh me i tregu. Ça po të duhet ty ku fjeta unë?”, i tha Luizi gazetarit ndërsa ky i fundit iu përgjigj se publiku është kurioz.

“Jashtë nuk kam fjetur. Rrini të qetë”, tha Luizi.