Gazetari Bledi Mane është i njohur për komentet dhe opinionet e tij paksa thumbuese për shumë nga personazhet e njohura.

Ai u vendos në qendër të vëmendjes me pjesëmarrjen e tij në formatin e njohur “Big Brother VIP”.

Advertisements

Shpesh herë gazetari e ka përmendur moderatoren e njohur, Bora Zemani duke e cilësuar atë si një moderatore të zonja dhe se shumë mundohen të ndjekin udhën e saj.

Së fundmi Bledi ka ndarë në llogarinë e tij në Instagram një foto me të, teksa shkruan:

Advertisements

“Borën e duam në çdo stinë!”.

Advertisements

Artikulli paraprakKush e tradhtoi Berishën? Zbardhen emrat e deputetëve të PD-së që votuan pro rritjes së pagave
Artikulli tjetërSali Berisha zbulon skandalin e 14 majit, ja lidhja e Dan Hutrës me kreun e Bashkisë