Kiara dhe Luizi shkëmbejnë puthje në skenë, ish-banorja e BBVIP: Sa fallco… (Video)

Luizi dhe Kiara kanë tërhequr gjithë vëmendje mbrëmjen e djeshme në festat e organizuara me banorët e “Big Brother VIP”.

Advertisements

Megjithatë një video po bën xhiron e rrjetit, ku kiara dhe Luizi shfaqen duke u puthur në skenë.

Advertisements

Nuk është puthja çështja e diskutimit, por zërat që dëgjohen gjatë videos.

Teksa Luizi dhe Kiara shkëmbejnë puthje, një zë vajze dëgjohet teksa thotë “sa fallco”, teksa fansat kanë aluduar se mund të jetë zëri i Efit, apo Antonetës.

VIDEO