Tenori dhe ish-banori i Big Brother VIP Albania, Armaldo Kllogjeri u pyet sonte në “Më lër të flas” nëse ka kërkuar bashkëpunim me Luiz Ejllin.

Armaldo, i njohur si Maestro tha se kjo nuk është e vërtetë, madje mes tyre nuk ka pasur fare komunikim.

Advertisements

A është e vërtetë që i ke kërkuar Luizit një bashkëpunim?

“Nuk është e vërtetë se ne nuk kemi komunikuar fare me njëri tjetrin. Unë pres që Luizi të kërkojë bashkëpunim me mua, jo unë me Luizin.”-tha Armaldo.

Advertisements

Pagesa që ti merr për një koncert është 10 mijë euro?

Advertisements

“Jo”- u përgjigj Armaldo.

Artikulli paraprakA do jetë Maestro pjesë e filmit ku luan Olta & Luizi? Çudit me përgjigjen ish-banori i BBV
Artikulli tjetër“Kam pasur marrëdhënie me diferenca më të mëdha por…”, Olsa Muhameti habit me deklaratën e fundit: Ndihem më e…