Keisi e la të hapur ribashkimin, Kristi i ‘vë kapakun’ dhe bën deklaratën që i çuditi të gjithë

Krist Aliaj ka dhënë një intervistë të shkurtër për emisionin “Shqipëria Live”, ku është shprehur se muajin e fundit në shtëpinë e “Big Brother VIP” e ka pritur që të jetë finalisti i dytë ose edhe fitues.

Advertisements

I pyetur se kë ka takuar të parin pasi doli nga BB VIP, Kristi tha emrin e Olta Gixharit. Ndërsa nga familjarët, ai tregoi se ka takuar mamanë e tij.

Advertisements

Kur u pyet për Keisin, me të cilën krijoi një lidhje në shtëpi, Kristi i vuri kapakun dhe tha se nuk do të ketë më asgjë mes tyre.

“Me Keisin nuk do ketë asgjë, po e mbyll njëherë e mirë”, tha shkurt Kristi.

Ndërkohë kujtojmë se Keisi pas daljes nga shtëpia e BB VIP është shprehur se do shohë se si do shkojë raporti me Kristin dhe priste që ai t’i shkruante.