Pas daljes së tij nga shtëpia e Big Brother , Luiz Ejlli, tha se kishte vetëm një shok, i cili nuk kishte përfituar nga fama e tij.

Këngëtari tregoi se përgjatë gjithë qëndrimit të tij në shtëpi, atëhere kur të gjithë përpiqeshin që të merrnin sado pak famë nga fama e tij, shoku i tij qëndroi i heshtur dhe asnjëherë nuk doli para kamerave.

Advertisements

Eni Bushati është shoku që Luizi foli me krenari, një djalë që ka refuzuar të flasë për Luizin dhe të përfitojë nga fama e tij. Edhe pse eni nuk dëshironte që të shfaqej publikisht, Luizi e ka prezantuar me të gjithë fansat e tij.

Në llogarinë e tij në “Instagram”, këngëtari ka publikuar një foto nga darka krah partneres së tij, Kiarës dhe shokut të tij, Enit.

Advertisements

“Me vëllain tim Eni Bushatin”- shkruan ai.

Advertisements

Artikulli paraprakRama: Ushtria serbe në kufi të Kosovës e ka fuqinë 0. Çfarë mund të bëjë, asgjë
Artikulli tjetërMësuesja gjendet e vdekur pranë të dashurit, policia dëgjon të qarat e forta të foshnjës 10-muajshe