Një shpërthim me tritol ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Freskut në Tiranë.

Foto Ilustruese

Nuk dihen rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja dhe nëse ka apo jo persona të lënduar.

Advertisements

Aktualisht policia ndodhet në zonë për të zbardhur rrethanat e plota të ngjarjes.

Artikulli paraprakGazetari i njohur plas deklaratën ‘bombë’: Ambasadorja turke i ka thënë ministrit të Brendshëm të më arrestojnë
Artikulli tjetërShpërthimi me tritol në Tiranë, dalin detajet e para