Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve i jep mandatin Fredi Belerit për bashkinë e Himarës.

Advertisements

Fredi Beleri është lënë në burg për akuzën e shit-blerjes së votës dhe u arrestua dy ditë para zgjedhjeve vendore.

Vijon…

Advertisements

Artikulli paraprakMbaruan zgjedhjet, Rama paralajmëron rritjen e çmimit të energjisë: Do të duhet të hapim diskutimin e fashës!
Artikulli tjetër“Fëmija pa rrip sigurimi në sedile të parë”, ‘Rrugorja’ ndryshon masat dhe del me njoftimin e fundit