Ngecja në trafik është një ndër gjërat më të bezdisshme për të gjithë shoferët, por duket se jo për këtë çift në Brazil.

Dy persona janë kapur nga kamerat e sigurisë duke kryer marrëdhnie seksuale në mjetin e tyre, pasi shfrytëzuan momentin e krijuar nga rradhët e gjata të trafikut.

Advertisements

Drejtuesit e mjeteve u habitën kur panë dy persona në një Honda Civic në veprim herët në mëngjes, me dy të parë në orën 7:40 të mëngjesit nga përdoruesit e tjerë të rrugës.

Të kapur në një orë pikut, shoferët e tjerë u shtangur kur panë dyshja që tundnin makinën e tyre me dhunë nga njëra anë në tjetrën, në dukje të pavëmendshme për ata përreth tyre.

Advertisements

Dyshja e paidentifikuar u kapën në flagrancë dhe që atëherë janë ngritur raporte kundër dyshes, një burri 46-vjeçar dhe një gruaje 36-vjeçare në rrugë në Chacara Cachoeira, Mato Grosso do Sul, Brazil.

Advertisements

Artikulli paraprakLëkundje tërmeti ndihen në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra
Artikulli tjetërSizmologu flet pas tërmetit 5.1 ballë që shkundi Greqinë: S’e dimë nëse ishte kryesori!