Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi-Fifi para pak kohe u bë nënë për herë të parë.

Që nga ajo kohë, artistja është tërhequr nga angazhimet profesionale duke iu përkushtuar djalit të saj të porsalindur.

Advertisements

Dedikimet e Fifit për të birin kanë qenë të shpeshta në rrjetet sociale dhe një të tillë e ka bërë edhe së fundmi.

Advertisements

Autorja e “Diell” ka postuar një imazhe përkrah tij teksa të birin e quan me fjalën dashuri.

“Nuk po mundem me besua që i bëmë katër javë bashkë Theo, ti je dashnia bir”, ka shkruar Fifi në mbishkrimin e postimit.

Advertisements

Ndërkohë, këngëtarja ka paralajmëruar se shumë shpejt do të iu rikthehet projekteve të reja dhe koncerteve.

Artikulli paraprakHumbje e madhe për futbollin/ Ndërron jetë tragjikisht kapiteni i skuadrës së njohur (Emri+ Foto)
Artikulli tjetërVrasja e shqiptares në Gjermani, reagon ashpër Einxhel Shkira