Ai ka pasur një karrierë të suksesshme në drejtimin e emisionit të tij televiziv duke e bërë të njihet edhe si gazetarin më të paguar në Shqipëri.

Blendi Fevziu, feston sot ditëlindjen. Ai bën 54 vjeç dhe është një nga shembujt konkretë të shprehjes së famshme që mosha është thjesht një numër.

Advertisements

E në këtë ditë duket se Blendi është bërë nostalgjik e ka ndarë një foto kur ishte ende bebe. Fotografia është bërë në Tiranën e asaj kohë teksa Blendi qëndron në krahët e nënës.

Krahas fotos moderatori ka shkruar: “Vitin nuk e di. Po me siguri duhet të kem qenë 1 ose 2 vjeç.”- duke na lënë të kuptojmë që fotoja është bërë për ditëlindje.

Advertisements

Artikulli paraprakGoditja me armë e Armando Prengës, policia pyet babain e autorit: Vëllai i ish-deputetit më rrahu për 2 vota
Artikulli tjetërParashikimi i motit/ Italia dhe Serbia nën ujë, çfarë pritet të ndodhë pasdite në Shqipëri