Hipotezat për rikthimin e tij në politikë duket se nuk do rreshtin asnjëherë, e për më tepër në periudhë zgjedhjesh si kjo që po lemë pas.

Po flasim për Fatos Nanos i cili pre vitesh është larguar nga politika e gjithashtu edhe nga daljet televizive.

Advertisements

Për herë të fundit foto të ish-kryetarit të Partisë Socialiste qarkulluan në festën e 70-vjetorit të tij të lindjes.

Advertisements

Ish-kryeministri Fatos Nano dhe bashkëshortja e tij, Xhoana Nano prej vitesh jetojnë jashtë shtetit, ndonëse Shqipëria mbetet destinacioni i tyre kryesor.

Kështu duket sot Fatos Nano, i cili ka pozuar kra një ndër kuzhinjerëve të njohur të Tiranës. /albeu.com.

Advertisements

Artikulli paraprakBenet Beci ‘shpërblen’ Luiz Ejllin me post të rëndësishëm në Bashkinë e Shkodrës?
Artikulli tjetërStop/ 10-vjeçari që nuk rritet, klinika Kohav ofron analizat falas për vogëlushin (Video)